pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

500 menedżerów roku (RANKING)

KUP LICENCJĘ
Redakcja
Pin It email print

Prezentujemy ranking „500 Menedżerów 2013”, który powstał w wyniku współpracy redakcji „Pulsu Biznesu” i międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode D&B Polska.

To już jego druga edycja. Laureatów wybieraliśmy w kilku etapach. W pierwszym z niemal 3,5 mln firm i osób zarządzających w bazie danych wywiadowni gospodarczej Bisnode D&B Polska wyselekcjonowaliśmy menedżerów, którzy przez ostatnie dwa lata nieprzerwanie zajmowali stanowisko prezesa lub właściciela firmy.

Następnie na bazie know-how i sprawozdań finansowych dostępnych w Krajowym Rejestrze Sądowym lub posiadanych przez wywiadownię wytypowaliśmy przedsiębiorstwa, które w naszej ocenie są firmami o minimalnym ryzyku współpracy. Musiały one spełnić kilka wymagań: działają na rynku co najmniej trzy lata, w latach 2012-11 wykazały się wzrostem wartości sprzedaży i zysku, mają dodatni wynik finansowy, terminowo wywiązywały się z obowiązku publikacji swoich danych finansowych lub bezpośrednio przesłały swoje sprawozdanie do Bisnode D&B Polska. Poza tym są cenione w środowisku biznesowym i mają nieposzlakowaną opinię i nie odnotowano wobec nich negatywnych zdarzeń prawnych w sądach gospodarczych (wniosków o upadłość lub likwidację).

W rezultacie wyłoniliśmy 500 firm zarządzanych przez najlepszych menedżerów w Polsce. Przedsiębiorstwa podzieliliśmy na cztery kategorie według wielkości przychodu ze sprzedaży za 2012 r. Pierwsza kategoria to firmy z przychodem rocznym od 1 mln zł do 10 mln zł, druga — firmy z przychodem od 10 mln zł do 50 mln zł, trzecia — od 50 mln zł do 100 mln zł i czwarta — ponad 100 mln zł. Pozycję przedsiębiorstwa w poszczególnych kategoriach zestawienia określa waga dynamiki wzrostu wartości sprzedaży i zysku liczona na podstawie danych finansowych z lat 2012 i 2011.

Więcej na temat rankingu >>

Oto czołowa pięćsetka (imię nazwisko firma):

1 Eivind Skare MariTeam Polska
2 Wiesław Jutrzenka-Trzebiatowski AMK Kraków
3 Bartłomiej Jerzy Zakrzewski TTiTC
4 Wojciech Klonowicz Turboservice
5 Adam Nikołajew Eyevis Polska
6 Piotr Aleksander Smoczyński Alumaster Polska
7 Jan Guzera Pumar
8 Marian Andrzej Pastuszak Petro Oil Zachód
9 Marek Wiatrak Plawia
10 Michał Maciej Augustyniak LVS-Tech
11 Romanus Ludwig Vogt Flovac Polska
12 Włodzimierz Wojciech Koczur Jurajska Fabryka Mebli Jura
13 Mirosław Barański Grupa Producentów Owoców i Warzyw Wysoka Group
14 Paweł Zajączkowski Storio
15 Krzysztof Koptyński Deko Bau
16 Mikołaj Łukasz Małaczyński Legimi
17 Zbigniew Letner Innowacyjne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polin w Katowicach
18 Andrzej Piotr Zieliński Wektor
19 Michał Marek Lewandowski Diverse Consulting Group
20 Józef Stanisław Popławski Mostostal Pomorze
21 Piotr Kuchenbecker Ital Pol
22 Krzysztof Marek Konopka KGPlast
23 Paweł Czesław Żurowski Żurowski
24 Jan Krawczyk Conti
25 Piotr Bela Map Trans
26 Mariusz Michał Kubiak Novum Management
27 Alfred Morawiec Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe El San
28 Robert Jean Zadora GDF Suez Zielona Energia
29 Wojciech Józef Kazimierski Kazbud Budownictwo
30 Heino Ilmari Ruottinen Mitron Information Systems
31 Piotr Wróblewski Plast Zem
32 Adam Polański Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Peberol
33 Henryk Jerzy Ziomek Henar
34 Krzysztof Stanisław Stankiewicz Intimex
35 Zenon Andrzej Orłowski Zakład Usługowo-Wytwórczy Izotop Service
36 Leszek Erenc Elprom37 Robert Tadeusz Tomasiewicz Elplc
38 Tomasz Stanisław Pawłowski Vistal Shipyard
39 Dariusz Piotr Krupa Padma Art.
40 Andrzej Jankowski Stalbet Dom
41 Rafał Agnieszczak Swistak.pl
42 Maciej Kurpisz Sphinx
43 Dominik Robert Bosiacki Techal
44 Mariusz Trzak Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii Izer Med.
45 Witold Lacek Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Telka
46 Jerzy Piotr Bieniek Pracownie Konserwacji Zabytków Nad Łódką
47 Daniel Smutyło Przedsiębiorstwo Handlowe Drago Agrotech
48 Adam Józef Dzbuk Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Rolsam
49 Johan Jacob Jager Agro Smart
50 Piotr Grzegorz Bronk UP System
51 Tomasz Makaruk I360
52 Krzysztof Skuza RMA
53 Piotr Paweł Grabowicz MCKB
54 Vadim Luchkin Transportir Limited Polska
55 Bogdan Marian Winiarski Kanstec
56 Daniel Wojnarowicz Nanotel
57 Marek Kubiak Tomtex Trading
58 Robert Edmund Praczyk Bakureks
59 Włodzimierz Kołodziejski Zakład Konstrukcji i Ekspertyz Techmarin
60 Karsten Birkedal Jensen Gospodarstwo Rolne Boleszewo
61 Bogdan Antoni Piekarczyk Technic Controł
62 Dariusz Jerzy Grzesista Grupa Kapitałowa Wonam
63 Wojciech Szczepan Pankau Zakład Stolarski Wojciech Pankau Grzegorz Pankau Marek Pankau
64 Witold Stanisław Kaczmarek Energotechnika Energorozruch
65 Robert Grzegorz Pietrasik Hart-Tech
66 Bernard Adam Ginter Euro-Farm
67 Franz Reinhard Johannes Wilhelm Pro Ascobloc
68 Przemysław Antoni Olszówka INT Technics
69 Piotr Ryszard Żyłka Centrum Dozoru Systemów Pożarowych
70 Wiesław Kazimierz Neyder Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Itax
71 Wiesław Wojciula ASW Wojciula
72 Aleksander Hilary Bninski Swiftway
73 Marek Krzysztof Jarzycki 04 M
74 Radosław Jerzy Kamaszyło Przedsiębiorstwo Produkcyjne Plus
75 Remigiusz Wojciech Białek Zefir Tissue
76 Grzegorz Karpik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tratex
77 Wojciech Jakub Pietraszek PP-Eko
78 Julian Sławomir Pawlukiewicz Chrisper & Julian Group
79 Krzysztof Czuszek Art-Com
80 Grzegorz Aleksander Jankowski Hydrotech
81 Peter Kristensen Rolsar
82 Julian Sebastian Hawkes Celchemtrade
83 Artur Czesław Maj Prevenity
84 Tomasz Górzyński Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Technika Cieplna
85 Mariusz Marek Dudek G&M
86 Bogdan Bolesław Szymanowski Highway International
87 Jarosław Szachewicz Dineras Poland
88 Jerzy Ryszard Chalot Plastico
89 Tomasz Henryk Prokopiuk Prokhard
90 Janusz Tadeusz Cieśla M&R Printing Equipment Poland
91 Jerzy Tomasz Grzecznowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Glotor
92 Andrzej Bartoszewicz Admiral Boats
93 Dieter Hempelmann Big Dutchman Polska
94 Jakub Sztandera Grupa Producentów Grzybowy Raj
95 Tomasz Maciej Kwaśniewski Eurisol Polska
96 Ryszard Adam Huńka Rataj Polska
97 Piotr Antoni Szawiec Quality Watch
98 Dariusz Józef Przewłocki Gradar
99 Walter Tymon Kuskowski Kaj
100 Michał Piotr Sobkiewicz Accen
101 Waldemar Łaski Famur
102 Paweł Błażej Hałas Tedom Poland
103 Włodzimierz Henryk Żanowski Clovin
104 Benedykt Jan Ślęzak Alta-Pol
105 Jarosław Piotr Popis Navimor International Com
106 Sven Aaen Aaen Polska
107 Janusz Karol Baraniecki Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogólnokrajowe Ekobud
108 Dariusz Mierzwa Elmix Agro
109 Łukasz Konrad Kieloch Itmagination
110 Piotr Błoński Firma Corundum
111 Dominik Andrysiak Domtom
112 Marek Tadeusz Godorowski Puckie Zakłady Mechaniczne Amex
113 Jan Władysław Reichert Depofarm
114 Arkadiusz Bruski Albatros Aluminium
115 Zygmunt Piecuch Rempap
116 Piotr Zimoląg Inicjatywa Mikro
117 Wojciech Janusz Hahaj Galadom
118 Jarosław Feliks Kaba Toinen
119 Zygmunt Wiktor Wrese Spółka Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agropol
120 Edward Brodnicki Eurotech
121 Krzysztof Władysław Ząbczyk Telway
122 Wacław Woliński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Martex
123 Wojciech Bogdan Jedliczka 3V
124 Arkadiusz Paweł Gustak Heko Most
125 Ireneusz Robert Sankowski Sanko
126 Romuald Aniszewski Polnex Genetics
127 Sławomir Jezierski Techmet Ekologia
128 Robert Wojciech Zieliński Pegaz Auto
129 Henryk Derlak Sipmot
130 Witold Stanisław Kąkol Budsoft
131 Marek Czarniecki 3Spare Zakupy
132 Jarosław Zuzelski Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum
133 Jacek Przemysław Potempa OTC
134 Jacek Pawel Kowalski Mesko-Rol
135 Michał Seweryn Gadzała Oknovid
136 Cyril Naughton CPNP
137 Krzysztof Pater Remoder
138 Krzysztof Władysław Tetera Tetera Projektowanie Przemysłowe
139 Jan Katulski Woj-Kat
140 Łukasz Sułkowski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zmetis
141 Włodzimierz Krystian Boguc Boguc Construction
142 Łukasz Marchalewski Marszal Trade
143 Sławomir Feliks Kucharski Zeus
144 Henryk Józef Recław Wireland
145 Cezary Przemysław Rubelek MMC Ship Design & Marine Consulting
146 Jonathan Norman Evans Lumen Europe
147 Mieczysław Mrozik Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów
148 Bogdan Komorniczak Bea149 Waldemar Rogiewicz Protim
150 Rajmund Prusiewicz Apriva
151 Georg Maria Heinen Rotadyne Polska
152 Grzegorz Gałecki Magic Home
153 Jan Werewka ATSI
154 Wojciech Trapp Biuro Studiów i Pomiarów Proekologicznych Ekometria
155 Paweł Hinc D & H Termobud
156 Kordian Lisiecki Ferox Energy Systems
157 Andrzej Tymiński Pol-Mar
158 Andrzej Bednarek AK Nova
159 Marek Przepiórski Ambit
160 Norbert Ogłaza Certes
161 Marcin Marek Kowalczyk Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Rezydent
162 Sławomir Piotr Wawrzyniak Plasma System
163 Przemysław Andrzejak Krzem
164 Janusz Adamczak Mico Electric
165 Artur Klemensowicz Stekop Ochrona
166 Artur Grzegorz Gałka Aktiv Projekt
167 Piotr Jeleński Asseco South Eastern Europe
168 Jacek Dominik Tabatowski DEM Technika
169 Wiesław Kazimierz Grudzień Intester
170 Krzysztof Antoni Kosek Koral
171 Adam Czyżyński SP Medical
172 Wojciech Grzegorz Duczmal Interelcom
173 Wiesław Wincenty Brodnicki Elecom Mastertech
174 Mariusz Sebastian Otowski Publicis Lion
175 Andrzej Krzysztof Głuchowski ITA
176 Łukasz Maciej Osowski Ivona Software
177 Daniel Artur Drzewiński Max Computers
178 Marcin Piotr Kiezik Mare Foods
179 Artur Wnuk Mabau Polska
180 Piotr Grec Inwentech Group
181 Jacek Liberski Park Plus Parking Management
182 Marek Małecki Astra Concept
183 Maciej Marian Mazurkiewicz W2M
184 Marek Błaszkiewicz Zakład Produkcyjno-Handlowy Strusinianka
185 Maryan Sieradzan Dynatech
186 Janusz Wiesław Mizera CNPAE Montaż
187 Paweł Snarski Casablanca Catering
188 Wiesław Kaczmarski Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Glass Produkt
189 Zbigniew Niedziółka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mercus Bis
190 Bartłomiej Jakub Glinka Omida
191 Paweł Otrębski Mark Polska
192 Mariusz Kowalczyk Towarzystwo Produkcyjno-Handlowe Fructopol
193 Piotr Kazimierz Gliwiński 3 X R
194 Marcin Mikołaj Faber Translog Systems
195 Philippe Carreau Bonduelle Polska
196 Zbigniew Piliński Grupa Producentów Zbóż Rolmax
197 Heinz Rudi Feist Fluorochemika Poland
198 Andrzej Pacholak Pedrotti Polska
199 Wojciech Adam Romaniuk Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atlant
200 Edward Ćwik Arealamp
201 Marcin Łukasz Ćmiech Aduma
202 Tomasz Sieroń Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Wdrożeń Bioterol
203 Wojciech Jacek Syrek PZS Konstrukcje Zubek i Syrek
204 Jean Michel Reinhalter Welding & Tool Systems
205 Jacek Szaniawski GDF Suez Bioenergia
206 Jerzy Wojciechowski Inter JJP
207 Andrzej Jabłoński Towarzystwo Medycyny Opartej na Faktach
208 Andrzej Kisiel Aircraft Management And Consulting
209 Bogdan Zygmunt Motyl IMR210 Rafał Zarzycki Gonar
211 Artur Stanisław Biela Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Protech
212 Federico Michavila Pallares Torrecid O/ W Polsce
213 Jorg Senger Bałtyk Farm
214 Dariusz Adam Klepczyński Bellator
215 Gerard Van Dalfsen PPHU Visscher Caravelle Poland
216 Stanisław Szurek Józefów Sad
217 Piotr Gawecki Grupa Producentów Rolnych BL Rzepak
218 Jacek Jerzy Golda Narzędzia Skrawające Tools
219 William Glenn Wagony Świdnica
220 Maciej Wiesław Śmigrodzki Abplanalp Consulting
221 Piotr Stanisław Nawara NsMoonStudio
222 Marek Paweł Kasprzyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Diamond
223 Adam Maciuszek Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw Olsad
224 Adam Bronisław Mazowiecki International European School
225 Marian Wąsiewicz Redpol
226 Marcin Jan Olender PFF Polska
227 Dariusz Sylwester Woźniak Impostal
228 Czesław Gałka Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Budowlanych Inż-Bud
229 Antoni Marian Kratki Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB Podbeskidzie
230 Patrick Mouchart Gemalto
231 Rafał Michał Klimkiewicz Express Polska
232 Ralf Astrup Cabinplant
233 Andrzej Kazimierz Maliszewski Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Eltrans Projekt
234 Paweł Pisarczyk Atende Software
235 Leszek Jacek Przybylski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agrosad
236 Henryk Stanisław Grabarczyk Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sako
237 Paweł Prasuła EIP
238 Karol Marcin Ćwikła Euros
239 Zbigniew Józef Bogucki Ana-Bud
240 Andrzej Józef Głodowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Infra-Bud
241 Wojciech Ławniczak Ekonova
242 Maciej Janusz Sieg Artbud243 Krzysztof Wojciech Czaplicki Słodownia Strzegom
244 Aleksander Nowicki Daukus
245 Janusz Marek Głowiński Awe Poland
246 Erik Knudsen NT Industry
247 Andrzej Ćwiek Agrokar Przedsiębiorstwo Rolne
248 Jan Ignacy Mioduski Agencja Pracy Tymczasowej TS
249 Wojciech Kazimierz Mazur Alkorn
250 Ulf Pietruska Lotex 24
251 Thierry Foucart Kyotec Polska
252 Dariusz Maciej Wysocki Anecoop Polska
253 Tomasz Michał Szymański Softwaremill
254 Oleg Łucewicz Intradecom
255 Peter Spitzer ISP Polska
256 Michał Piotr Dziuda Murapol
257 Piotr Andrzej Wieczorek Air Products
258 Leszek Paweł Skibiński Grupa TSO
259 Paweł Andrzej Molski Ingeo
260 Adam Grabowiecki Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
261 Zdzisław Wojtycha Elporem i Elpoautomatyka
262 Wincenty Władysław Zeszuta Zeszuta
263 Ryszard Kazimierz Hoffmann Pil-Building
264 Leszek Chmielnicki Przedsiębiorstwo Nasienne Rolnas
265 Jan Łach Global MSI
266 Ryszard Jędraszek Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych ZBUD
267 Janusz Franciszek Czajka Bimax
268 Michał Konrad Sulek PHU Sul w Zakresie Ochrony Środowiska
269 Robert Tadeusz Tomaszewski Nova Oil
270 Zbigniew Piliński Rolwest
271 Arkadiusz Piotr Sobera Artmax
272 Marcin Mojsiewicz Organizacja Producentów Ryb Bałtyk
273 Stanisław Henryk Palczewski Zuptor
274 Marek Jacek Dziubiński Medicalgorithmics
275 Romuald Podlasiak Saga-Gaz
276 Piotr Sylwester Andrusiewicz Przedsiębiorstwo Nowych Technologii Norder
277 Tomasz Łuszpiński Abditus
278 Bogusław Franciszek Kowalski Graal
279 Piotr Mikrut Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka
280 Tomasz Bronisław Karczewski Kino Świat
281 Andrzej Józef Piątak Przetwórstwo Rybne Łosoś
282 Bogdan Grzegorz Pietrzak Auto Dealer
283 Maciej Marek Grygorowicz Olam Polska
284 Jarosław Zbigniew Kondraciuk Telmex
285 Marek Bolesław Bajor MWM Elektro
286 Jan Vilhelm Stjernebjerg JVP Steel Poland
287 Karl Steffen Fischer Gfe-Mir Poland
288 Adriano Fontana Magneti Marelli Poland
289 Leszek Jerzy Kowańdy Automex
290 Tomasz Jagusiak PPHU Maciej Grot
291 Andrzej Piotr Dostatni IHS Global
292 Jakub Wilk Enovatio
293 Damian Stanisław Cieślik Cermont
294 Krzysztof Stanisław Gromkowski Korporacja KGL
295 Artur Ciubak Adt Group
296 Cezary Tomasz Jędryszczak Hewitech Polska
297 Paweł Stanisław Matczak Julmat
298 Zbigniew Stanisław Chrzanowski 01 Partner
299 Cezary Małuj Focus Telecom Polska
300 Jakub Zygmunt Mączka S&M
301 Mariusz Sebastian Krajewski Marywilska
302 Rafał Piotr Brzoska Integer.pl
303 Jarosław Glanowski Pureko
304 Marcin Bruski Drewin
305 Pavol Marek Rekma
306 Hubert Andrzej Stadnicki Bardzo
307 Tomas Andersson Peab
308 Werner Paul Kruger Germania Oil Polska
309 Piotr Legański Cristir Best
310 Krzysztof Ryszard Pakuła Grupa Chorten
311 Dariusz Kruk PEC Serwis
312 Krystian Andrzej Lider Soldevelo
313 Sebastian Aleksander Sawicki Telforceone
314 Artur Kazimierz Maciejczyk Grupa Azoty Automatyka
315 Heinz Muller Poltank
316 Jan Zygmunt Ludwig Center Plast
317 Stanisław Zbigniew Krawczyk Firma Handlowo-Usługowa Paskar
318 Dariusz Jacek Kowalczyk-Tomerski TP Teltech
319 Adam Stańczak ASM Group
320 Jerzy Bogusław Tyrko Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tyrex
321 Edward Janusz Bogusz Key Company
322 Wojciech Jerzy Cichowski Bauhaus
323 Zbigniew Ignacy Królikowski Karbon
324 Marek Uliński Produs Shop Services
325 Adam Alfred Bäcker Malta
326 Paweł Dobroń Faneco
327 Piotr Cybulski Bin-Biuro Inżynierskie
328 Marek Stefan Osiecki Saria Polska
329 Marek Różniak MM Agro
330 Adam Czyżyński SP Moulding Poland
331 Jacek Paweł Wróblewski FHU Globe
332 Andrzej Cichowski Terravita
333 Jerzy Mamątow Naber Polska
334 Marcin Mirosław Solarczyk Buglo
335 Jakub Bohdan Grabowski Perfectsource
336 Paweł Piotr Wawryszuk Przedsiębiorstwo Rolne Handlowo-Usługowe Hruszów
337 Palle Svejstrup Per Aarsleff A S Oddział w Polsce
338 Piotr Andrzej Wieczorek Roboprojekt
339 Jerzy Stanisław Sarama Zakład Produkcji Opakowań Karton-Pak
340 Robert Mariusz Pieśniak Pro-Design
341 Bogdan Tyrybon Ekoland
342 Jarosław Dziuba Phoenix Contact Wielkopolska
343 Grzegorz Nowikowski Supros
344 Marek Kotkiewicz Marco Oil Polska
345 Janusz Stefan Wiśniewski Wiko Company
346 Bartłomiej Marcin Witkowski Wipol
347 Zbigniew Przywitowski Złota Kurka
348 Grzegorz Saletra Hydrohurt
349 Zbysek Wacławik Koleje Czeskie
350 Zenon Marcin Marek Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz.
351 Zygmunt Bigus PH Brent
352 Marek Andrzej Smolak Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego
353 Artur Stanislaw Kupiec MB 04
354 Wiesław Basta Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ben-Zin
355 Kevin Lilly SPX Flow Technology Poland
356 Wiesław Więciorkowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Walor Agencja Ochrony Osób i Mienia
357 Wojciech Andrzej Strachowicz Energokabel
358 Michał Krzysztof Szymański Luxpharm
359 Jaime Claramunt Benitez Mapro Poland
360 Andrzej Jan Cierpka Zakład Usługowo-Produkcyjny Ergom
361 Marek Uzdowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Redox362 Andrzej Jan Graniczny Grawil
363 Jerzy Krzysztof Rogalski Polychem Systems
364 Adam Szymczak Wytwórnia Pasz i Koncentratów Farmer
365 Jacek Olszewski Keymile
366 Andrzej Jerzy Bilip Fabryka Plastików Kwidzyn
367 Grzegorz Grzelczak SAS
368 Piotr Ignacy Wrona Garbarnia Szczakowa
369 Ernst Christoph Lehmann-Barenklau Farm Frites Poland
370 Andrzej Jerzy Bilip Fabryka Plastików Gliwice
371 Rafał Andrzej Chomicz Sevenet372 Wiesław Ardanowski ITO
373 Marian Piotr Wawrzynek Pom Metal
374 Wacław Wieczorek Zakład Wyrobów Jubilerskich Ravia
375 Władysław Aszkiełowicz AKS Budownictwo
376 Jakub Wojciech Bednarczyk Budvision
377 Krzysztof Zieliński Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Roltex
378 Paweł Czesław Krysztofiak Przedsiębiorstwo Informatyczne Advacom
379 Dariusz Waldemar Kalista Eksploterm
380 Marcin Paweł Jakusek Polish Agro Logistic
381 Sławomir Andrzej Szeliga Zakład Produkcji Folii Efekt Plus
382 Tomasz Chorągwicki Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gamar
383 Grzegorz Hinc Sealand Logistics
384 Michał Witold Wendołowski M A T
385 Jacek Szczeciński Amerigo
386 Tomasz Jerzy Kaleta Malinowe Hotele
387 Ireneusz Jan Sroka Limar Jeans
388 Luigi Canti W P S
389 Stefan Bernard Thye Thye Lokenberg Polska
390 Jacek Łapszo Elektrit
391 Zdzisław Radelski Botrans
392 Jarosław Zbigniew Mróz Vacat
393 Marek Tadeusz Bieliński Bus & Truck Service
394 Stanisław Nowak Suszarnia Międzyrzecz
395 Krzysztof Krokowicz RK Polska
396 Dariusz Janusz Domanowski Scantrans
397 Stanisław Majewski Narzędziowiec
398 Bartłomiej Władysław Pachis Polskie Terminale
399 Michał Antoni Węgrzyk Mer Service
400 Błażej Jakub Kwiatkowski Bakk
401 Andrzej Arkadiusz Sybicki Novascon Pharmaceuticals
402 Ryszard Andrzej Tomaszewski Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Apipol Kraków403 Wojciech Stefan Banasik Kielart Konserwacja Zabytków
404 Andrzej Antoni Owczarek Tango Production
405 Marek Tomasz Żołubowski Grupa Polska Stal
406 Grzegorz Jankowski Agroperfekt
407 Jan Kazimierz Wachowiak TPP Thermoplastics Polska
408 Marek Waldemar Mikicki Przeds. Projektowania Produkcji i Usług Radiokomunikacyjnych Lambda
409 Zbigniew Modzelewski Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Inżynieryjnych
410 Jean Charles Bondy Kosmepol
411 Piotr Kazimierz Łabaziewicz Seven
412 Władysław Waszczak Bestpol
413 Piotr Grosz Panta
414 Wiesław Niedziela Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych Tor-Krak
415 Piotr Dariusz Liszek Bioenco
416 Albert Krzysztof Korman Axan
417 Robert Wielicki Elda Eltra Elektrotechnika
418 Henryk Marian Lewczuk Biomaxima
419 Marcin Jacek Białobrzeski King Oscar
420 Jan Ciesielczyk Ciesielczyk ADP
421 Borys Andrzej Wochna Still Polska
422 Adam Kwiatkowski Agrocomplex
423 Stanisław Wojtasik Iskra Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych
424 Henryk Dorawa Cykoria
425 Janusz Ryszard Urbaniec Subopol
426 Wiesław Rogało Intop Ltd
427 Krzysztof Wygryzowski Wanzl
428 Piotr Paszczyk A P N Promise
429 Jerzy Maciej Zygmunt Cyfrowe Centrum Serwisowe
430 Tomasz Janusz Sikorski Adler Agro
431 Lesław Walaszczyk Automotive Assembly Systems
432 Paweł Paszkiewicz In-Tech Rusztowania
433 Robert Jacek Pernak Q4Net Wrocław
434 Giedrius Kavaliauskas Polimport Warszawa
435 Piotr Lech Parys Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Parys Lublin
436 Jan Konieczny Jakon Tarnowo Podgórne
437 Jerzy Ignacy Wójcik Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Gdańsk438 Wojciech Wacław Reiski Reiski Auto Bydgoszcz
439 Adam Morawski Esoll Baniocha
440 Tadeusz Władysław Kluba Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych Sanipor Gdynia
441 Piotr Janusz Gamoń Sandmix Chróścice
442 Tomasz Krzysztof Wnuk Del-Vis Lubicz Dolny
443 Zbigniew Krzysztof Sosnowski Kross Przasnysz
444 Tadeusz Jacek Redmann Dancook Łozienica
445 Eric Philippe Mazoyer Bouygues Immobilier Polska Warszawa
446 Mirosław Ludwiczak Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ate Zbąszyń
447 Andrzej Bogdan Marcinkowski Medkon Hurt Poznań
448 Krzysztof Stanisław Miszczak Constantia Teich Poland Rogowiec
449 Marek Dominiak Megazec Bydgoszcz
450 Łukasz Włodzimierz Kurkowski Cat Traffic Poznań
451 Andrzej Aszyk Adar Elbląg
452 Marek Gębka Telecomm Lublin
453 Wiesław Andrzej Płoszaj Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego Hydro Eko Bydgoszcz
454 Władysław Waszczak BJ Leather Stary Sącz
455 Sławomir Tadeusz Kalicki Intermarine Gdynia
456 Andrzej Sylwester Głowacki MGM Soft Suwałki
457 Edward Wojciech Targosz Autostrada Eksploatacja Poznań
458 Janusz Niewiadomski Isec Wrocław
459 Zbigniew Dybał Czanieckie Makarony Czaniec
460 Leszek Mariusz Wnuk M Trade Warszawa
461 Paweł Marek Mosieński TBP Interprojekt Łódź
462 Mariusz Swendrowski M & Z Gdynia
463 Krzysztof Stanisław Kryjak Naftomontaż Trzebinia
464 Lionel Maurice Junique Novostrat Pabianice
465 Wiesław Grzegorz Starzycki Przedsiębiorstwo Remontowo-Mechaniczne Wremgór Libiąż
466 Michał Wojciech Gąszczak Biuro Handlowe Agro Bakałarzewo Bakałarzewo
467 Krzysztof Waldemar Czaplicki Charter Grodzisk Mazowiecki
468 Jerzy Henryk Sobolewski Przedsiębiorstwo Dokrumex Szczecin
469 Zenon Jerzy Rosół Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa Bełchatów
470 Sławomir Janus Ecovarm Pierzchnica
471 Bogdar Tymkiewicz Radiatym Gliwice
472 Piotr Zbigniew Papaj Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer Konstancin-Jeziorna
473 Zbigniew Seroczyński Polsero Sokołów Podlaski
474 Piotr Dariusz Podleśny Logisfera Nova Sopot
475 Cezary Dariusz Kozanecki Synektik Warszawa
476 Adam Marian Wiśniewski Centrala Zaopatrzenia Energetyki Warszawa
477 Mirosław Adaszkiewicz IT Logistics Gdynia
478 Marcin Jan Smoroń Interkadra Kraków
479 Grzegorz Mars Frapol Kraków
480 Przemysław Adam Borek Pekabex Bet Poznań
481 Ireneusz Gryszpanowicz Alisma Construction Warszawa
482 Krzysztof Filo Pegas Zimnodół
483 Piotr Jan Włoch Technodiament Warszawa
484 Mirosław Ignacy Szymański Ceramika Końskie Końskie
485 Jacek Piotr Lubecki Hager Polo Tychy
486 Mariusz Roland Nyka CD Partner Poznań
487 Jarosław Wojciech Józefowicz Plastica Frydrychowo
488 Dariusz Lenarciak Spectra Lighting Warszawa
489 Francesco Cristante Maxcess Bugaj
490 Andreas Truttenbach RMA Polska Chojnów
491 Karol Borowiak Borowiak Inowrocław
492 Mariusz Tomasz Mirosław Lemonex Lublin
493 Józef Dworakowski Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Agromix Rydzyna
494 Zbigniew Kozdroń ADK Commercial Warszawa
495 Leon Łukaszewicz Inova Centrum Innowacji Technicznych Lubin
496 Jan Jerzy Kalisz Przedsiębiorstwo Handlowe Elmat Rzeszów
497 Piotr Baranowski Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej Przygórze
498 Brunon Bronisław Gabryś AIUT Gliwice
499 Krzysztof Krajza Techpom Krzywonoś
500 Cezary Piotr Knaś GPEC Serwis Gdańsk

Więcej na temat rankingu >>

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

Komentarze

Wiadomości dnia na kariera.pb.pl

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu